Bary Mleczne – jak mam uzupełnić swój stan życia?

Jak już wiesz życie w ZKRM opiera się na specjalnym systemie życia, którego działanie zostało opisane w poprzednim poradniku. Ale jak uzupełnić stan swojego zdrowia przy użyciu Baru Mlecznego?

Na sam początek należy wybrać Bar Mleczny z którego skorzystamy. Aktualnie Bary Mleczne znajdują się w: Zwierzogród. Po przejściu do wątku Baru Mlecznego naszym oczom ukazuje się menu z którego wybieramy posiłki które chcemy stworzyć. Po wyborze dań przystępujemy do napisania narracyjnego posta w którym opiszemy krótką historyjkę swojej wizyty w Barze Mlecznym.

Przykładowy post narracyjny w Barze Mlecznym

Wycieńczony wbiegłem do Baru Mlecznego. Nie zwarzajc na nic, spojrzałem w menu. Poszukiwałem czegoś co zaspokoiło by mój głód. A sprawa była poważna, gdyż nawet Danonki nie pomogły. Spoglądam. Hmmm. Schabowe. I to z surowką. Biorę. Podchodzę do kasy i zamawiam. Jednak, aby nadać tej chwili dramaturgii dodam, że zamówiłem 5 porcji!
(W tej chwili jem). Zastanawiam się nad planami dotyczącymi Koribijskiego Ulenu. Fakt, faktem zaniedbałem go. Jednak teraz postanowię to zmienić. Nie minęło 20 minut a uporałem się z kotletami i surówką. Place rachunek, biorę marynarkę z wieszaka i wychodzę do swojego auta. Kierunek Koribijski Ulen!

Po napisaniu owego posta (ALE PRZED JEGO PUBLIKACJĄ!) przechodzimy do Muratyckiego Banku Ludowego, logujemy się i wybieramy opcję “Przelew do Skarbu”. W polu wpisujemy wartość zamówionych dań (liczymy sami), w opisie przelewu zamówione produkty i przelewamy do Skarbu Państwa (nie do opcji “Spłać Dług Publiczny”). Po wykonaniu przelewu generujemy i pobieramy potwierdzenie, którego screen następnie wklejamy poniżej naszego opowiadania (przy użyciu tagu [img]). Następnie post publikujemy i czekamy na dodanie stosownej ilości punktów do stanu naszego zdrowia.